Вінницька обласна
асоціація футболу

Неділя, 19 жовтня 2025, 12:46:00

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
I Щерба Віктор ФК "Поділля" Кирнасівка 3 5
II  Сагієнко Олександр ФК "Універ-Динамо" Харків 4 4
III Браславський Ярослав Вікторович ФК "Факел Липовець" 4 3
IV Кобенда Назар ФК "Факел" Липовець 3 2
V Збитковський Ілля Миколайович  ФК "Факел" Липовець

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2024/2025 рр.

Турнірна таблиця 

Команда Очки
1 ФК «Універ-Динамо» (Харків) 9
2 ФК "Факел" Липовець (Липовець) 9
3 ФК «Авангард» (Ладижин)  6
4 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 6
5 ФК "Нива" Вінниця 3
6 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 0

 

 

Вітаємо з Днем народження

19.10 - Знак Вікторію
28.10 - Яхна Олександра
02.11 - Федорова Віктора
04.11 - Шпаркого Євгенія
05.11 - Плахотника Михайла
06.11 - Заводяна Андрія
07.11 - Бродовського Руслана

На початку сезону Олександр Хацкевич привчив до того, що його команда за основу бере надійність захисту. Після двох однакових перемог над "Шахтарем" очікувалось, що й проти "Славії" кияни гратимуть обережно, атакуючи малими силами. Але вже в самому дебюті "Динамо" ледь не відкрило рахунок, коли Циганков прострілив з флангу, Бєсєдін випередив захисника та пробив в дотик, але якимось дивом влучив у голкіпера. Напруга виникла і після подачі кутового, яку кияни мали всі шанси перетворити в удар.

"Славії" знадобилось трохи часу, щоб збити атакуючий запал гостей. Частково допомогло й пошкодження Дениса Бойка, через що в грі виникла пауза на хвилину-півтори. Лише після цього пражани почали прощупувати захист "Динамо", а на 13-й хвилині створили першу серйозну небезпеку – Шкода пробив головою з району 11-метрової позначки після подачі з флангу, але, на щастя для "Динамо", м’яч полетів в те місце, де стояв воротар.

Власне, на цьому небезпечні моменти в першому таймі фактично завершились. Почалась боротьба, яка абсолютно влаштовувала англійського рефері Крейга Поусена. Арбітр в кількох епізодах не зупинив гру, коли господарі жорстко грали проти суперників. Динамівці до такого не були готові і почали нервувати. Особливо завелись Циганков та Гармаш, які почали апелювати до арбітра та його асистента на правому (динамівському) фланзі.

Варто зауважити, що в першому таймі "Динамо" майже не використовувало лівий край. Вербіч лише перед перервою почав з’являтись у кадрі. В одному з епізодів словенець здорово обіграв суперника, але віддав засильний пас на Бєсєдіна. На 43-й хвилині "Славія" обрізалась в центрі поля, через що кияни вибігали вчотирьох на трьох захисників. Вербіч з рішенням затягнув і врешті-решт влучив у суперника.

Якщо підводити підсумки по першому тайму, то нічий результат можна було визнати справедливим. Разом з тим на етапі підготовки атак "Динамо" виглядало цікавіше, ось тільки постійні дрібні помарки заважали довести справу до акцентованого удару по воротах.

Все змінилось після перерви, і далеко не на користь "Динамо". Важко сказати, в чому саме додала "Славія", але підопічні Хацкевича буквально забули про ворота суперника. Пражани зробили акцент на своєму правому фланзі атаки, де Стох чинив тиск на Морозюка (Кендзьора від Змргала відбивався справно). З двома пострілам від Мірослава (один з гри, інший зі штрафного) справився Бойко. Але Денис навряд чи допоміг би своїй команді, якби Змргал влучив головою у ворота після подачі все того ж Стоха. Так само був би він безсилим на 68-й хвилині, коли Гушбауер ледь не відправив в нокаут когось з вболівальників за воротами. Після його пострілу м’яч пролетів в якихось сантиметрах біля стійки.

Але господарі мусили взяти паузу перед фінальним штурмом і, о дива, "Динамо" вийшло вперед. Сидорчук віддав класний пас "черпаком" за спини захисникам, Вербіч вийшов один на один з голкіпером та, хоч і не впевнено, реалізував свій шанс. Ідеальний сценарій.

Ось тільки під кінець гри "Динамо" занадто понадіялось на удачу. Хоча й завзяття "Славії" заслуговує на повагу. Пражани кинулись вперед великими силами і могли зрівняти рахунок вже на 88-й хвилині. Делі бив головою після подачі кутового, але не влучив зовсім трохи. Розв’язка наступила на 90+4-й хвилині, коли захист "Динамо" пропустив проникаючий пас і Кендзьора був змушений йти в підкат ззаду в ноги Тецлу, який раніше замінив Шкоду. Поусон виписав поляку жовту і вказав на точку. Вирок бездоганно виконав Гушбауер.

Пропускати на останніх хвилинах – то давня звичка "Динамо", про яку встигли трохи забути. Нагадали. Власне, нічого страшного не сталось. 1:1 на виїзді – гідний результат, який дозволяє в Києві грати в контратакуючий футбол. Тільки не треба при цьому всю відповідальність перекладати на Удачу. Вони пані примхлива - може й зрадити в найвідповідальніший момент.

Ліга Чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд. Перший матч

7 серпня. Прага. Еден Арена

"Славія" (Прага) - "Динамо" (Київ) 1:1

Голи: Гушбауер 90+5 пен. - Вербіч 82

"Славія": Коларж - Цоуфаль, Нгаду-Нгаджуй, Делі, Боріл - Гушбауер, Соучек, Стох, Сікора (Олаїинка 86), Змргал (Балуте 80) - Шкода (Тецль 60)

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Морозюк - Сидорчук - Циганков (Андрієвський 90), Гармаш, Буяльський (Шепелєв 68), Вербіч - Бєсєдін

Попередження: Гушбауер 86, Цоуфаль 89 - Буяльський 65, Кендзьора 90+425bcbc

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2025/2026 рр.

2009/2010 Р.Н.
2011 Р.Н.
2012 Р.Н.
2013 Р.Н.
2014 Р.Н.
2015 Р.Н.
2016 Р.Н.
2017 Р.Н.
 

Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед студентських команд ЗВО

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда   Очки
ВДПУ  15
ХНУВС  15
ДонНУ  12
ВТЕІ  9
НАНГУ  7
ВНТУ  4
ВНАУ  0

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva