Вінницька обласна
асоціація футболу

Середа, 22 жовтня 2025, 02:20:24

Звернення громадян з приводу надання пропозицій щодо розвитку футболу, розбудови інфраструктури футбольного господарства та інші питання футбольної направленності приймаються з 9-00 до 18-00 у робочі дні за номерами телефонів - 067-430-17-94, 067-430-16-32, 067-430-19-90

Кращі бомбардири

 

   Ім'я Команда  І
Г
I Щерба Віктор ФК "Поділля" Кирнасівка 3 5
II  Сагієнко Олександр ФК "Універ-Динамо" Харків 4 4
III Браславський Ярослав Вікторович ФК "Факел Липовець" 4 3
IV Кобенда Назар ФК "Факел" Липовець 3 2
V Збитковський Ілля Миколайович  ФК "Факел" Липовець

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед аматорських команд 2024/2025 рр.

Турнірна таблиця 

Команда Очки
1 ФК «Універ-Динамо» (Харків) 9
2 ФК "Факел" Липовець (Липовець) 9
3 ФК «Авангард» (Ладижин)  6
4 ФК «Поділля» (Кирнасівка) 6
5 ФК "Нива" Вінниця 3
6 ФК «Локомотив» (Жмеринка) 0

 

 

Вітаємо з Днем народження

28.10 - Яхна Олександра
02.11 - Федорова Віктора
04.11 - Шпаркого Євгенія
05.11 - Плахотника Михайла
06.11 - Заводяна Андрія
07.11 - Бродовського Руслана
10.11 - Мендуся Олександра

Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу, розповівши про участь у глобальному Саміті за демократію та про необхідність перемоги у протистоянні з тиранією.

«Бажаю здоровʼя, шановні українці!

Короткий звіт про сьогоднішній день.

Узяв участь у глобальному Саміті за демократію на запрошення Президента Байдена, це один із найбільш представницьких майданчиків для захисту нашого устрою — устрою вільних народів.

Уже другий такий Саміт. Загалом у нас не так і багато у світі настільки представницьких можливостей говорити саме про демократію, про захист свободи в усіх її аспектах. І добре, що зараз маємо таку можливість обʼєднувати зусилля для того, щоб віднайти більше енергії, більше перспектив для демократії.

Позиція України, як і завжди, дуже конкретна, максимально практична. І майже в усіх промовах лідерів на Саміті були влучні слова підтримки нашої держави, наших людей. Я дякую за це кожному лідеру, кожному народу, який відчуває так само, як і ми, що цінності свободи варті найпотужнішого захисту.

Зараз завдяки українській сміливості, завдяки лідерству Сполучених Штатів, Президента Байдена, завдяки Конгресу Сполучених Штатів та кожного й кожної, хто працює для консолідації світу, ми маємо найбільше за довгий час єднання демократичних країн. І це єднання, як бачимо, достатнє, щоб боротися за свободу.

Але, щоб перемогти у протистоянні з тиранією, потрібне більше єднання. Впевнений, що демократичний світ здатен його досягти. Здатен перемогти.

Демократії потрібна перемога! Якнайшвидше. І всі ми разом: українці, усі європейці, наші американські союзники, наші друзі на всіх континентах — в Африці, в Азії, в Латинській Америці, в Австралії — будемо робити все, щоб перемогу наблизити. Перемогу України. Перемогу свободи. Перемогу міжнародного порядку, заснованого на правилах.

Говорив сьогодні з Джорджею Мелоні, головою італійського уряду. Подякував їй за принциповість, за рішучість, за справжню європейську силу, яка відчувається в її словах та діях на захист свободи.

Ми обговорили як двосторонні відносини, так і загальну ситуацію в нашому захисті від російської агресії. Я поінформував про ситуацію на полі бою, про наші потреби. Уже найближчими місяцями можемо бути активніші на передовій. І зробимо все, щоб підтримка наших кроків світом була максимально дієвою.

Бахмут. Сьогодні є за що подякувати нашим бійцям, які бʼються на Бахмутському напрямку. Бʼються стійко, результативно.

Я дякую кожному й кожній, хто робить усе, щоб втрати ворога там зростали! А особлива подяка воїнам нашої 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені Костя Гордієнка, 77-ї окремої аеромобільної бригади та славетній 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр». Молодці, хлопці!

Готуємося вже й до заходів, які заплановані на другу половину цього тижня. Провів сьогодні відповідні наради. Україна не втратила ще жодного тижня за час повномасштабної війни — постійно додаємо сили нашій державі, міцності нашим силам оборони й безпеки, впевненості нашому руху до перемоги.

Плюс сьогодні ще й зроблений крок на зміцнення духовної незалежності нашої держави, на захист нашого суспільства від старих і цинічних московських маніпуляцій релігією.

Україна — це територія найбільшої релігійної свободи у нашій частині Європи. Так — від 91-го року. Так буде завжди.

Я дякую всім, хто дбає про Україну й наших громадян!

Я дякую всім, хто підтримує українську боротьбу за незалежність!

Слава нашим воїнам!

Слава Україні!»

Турнірна таблиця чемпіонату Вінницької області серед ДЮЗ 2025/2026 рр.

2009/2010 Р.Н.
2011 Р.Н.
2012 Р.Н.
2013 Р.Н.
2014 Р.Н.
2015 Р.Н.
2016 Р.Н.
2017 Р.Н.
 

Чемпіонат Вінницької області з футзалу серед студентських команд ЗВО

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команда   Очки
ВДПУ  15
ХНУВС  15
ДонНУ  12
ВТЕІ  9
НАНГУ  7
ВНТУ  4
ВНАУ  0

Турнірна таблиця Чемпіонату Вінницької області серед дівчат 2021/2022 рр.

 

2006-2007 р.н.

2008-2009 р.н.

 

Дитячо-юнацька футбольна ліга України

 

duflu

Новини ФК «Нива»

logoNiva